Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
001

001

Witam, czy coś tam. Nie mam zamiaru pisać nic o blogu, bo widzicie co jest a czego nie ma. Będzie tu pamiętnik. Bo chcę gdzieś wyrzucić z siebie te zasrane emocje. Pierwsza mam doła, jak nic. Co chwila słucham Flightless Bird, American Mouth i ani myślę się oderwac. Wszyscy mnie olewają. Gdy zaczynam coś mówić rozmóca mówi "nie obchodiz mnie to" i gada z kimś innym. Ale jak przyjdzie co do czego, to się mnie wykorzystuje. "Dostałaś tego ipoda?" Boże, ale to mnie wnerwia. "Nie dostanę na gwiazdkę", "aha. *odchodzi*".
Szkoła
Matematyka - nic nowego. nuda kontra nuda, kto wygra? Dowiemy się jutro! Phh...
Historia - niespodzianka! skazana na przepisywanie zeszytu! Plus numerownaie stron i pzepisywanie spisu treści. Super nie ma co. A i jeszcze do tego jekieś beznadziejne zadanie dodatowe i nauczyciel-dziwak.
J.Polski - mój ulubiony przedmiot. Wsyztsko można z siebie wyrzucić nadmiernym pisaniem. I oto chodzi.
J.angielski - wszytskie zasady i gramtyka od nowa, bo zmienił nam się nauczyciel. Hurra -.-!
Przyroda - i tu jest spoko. lubię te lekcje. Jest tak... normalnie i spokojnie :).
Kółko - odwołane.
Reszta do kitu. prze...
Inne
zrezygnowałam z pisania na jednym z forów, ponieważ zdenerwowały mnie migające napisy. Wie jestem porąbana, każdy mi to mówi. Coż... Dalej. Staram się rozwiązać krzyżówkę i wygrać perfumy Black Star. Mam na nie chrapkę, ale oczywiście rodizce mówią że najpierw mam stracić te perfumy które są w domu. I co z tego że mam jeszcze 4 ja kcę BS! Dobra dalej. Postaram się w końcu zabrać za czytanie Midnight Sun, co już od dawna odwlekałam...
Wyrzucanie złej energii (doła)
Okej idziemy na huśtwaki. Przysiada się ten zboczeniec J.K. A potem mówią (ona i J.K) "pohuśtaj nas, na co czekasz?" jeju. bez przesady. a on "wiesz, bardziej do ciebie pasuje imię Aldona", a ona na to "Też tak myślę" rozdedrę. Na strzępy, rozedrę. A jak po godiznie idę do domu. To ta "zostań jeszcze chwile", "idę", "ale jesteś *jęzor*" i się oraża, a pani primadonno niech się pani obraża, mam to daleko gdzieś. A szanowne MM'sy się na mnie wypięły i nie będą ze mną gadać. Bo niby wsyztsko rozpowiem. A wypchajcie się szanowne panie. A żeby tego było mało to jescze przez całą lekcję, jak zwykle P.S dźgał mnie długopisem w plecy. Zamorduje. "Przesstań!", "O.*naśladuje* Przesssssstań!". Zamorduje. Wypruje mu flaki. Wrzucę do wulkanu. Wszystko jedno tylko niech się do mnie nie zbliża. Dureń. Mam jeszcze coś pisać? Raczej nie. Dziękuje pańśtwu!
Wasza:
Ellien Presley innymi słowy:

ellen presley 7/09/2009 21:47:40 [Powrót] KomentujNie martw się - mnie też ludzie olewają, a jak zwracają się do mnie tylko wtedy, kiedy tylko czegoś potrzebują. Dodaję do ulubionych.
www.nameless1990.blog4u.pl
Hasło: 303pirania
Nameless1990 8/09/2009 00:04:08
| brak www IP: 82.139.40.172


Fuck you all

 Strona Główna 

jesteś 4714 osobą, jedyną w swoim rodzajuminęło i nie wróci

 2009
Październik
Wrzesień
 zeszyt

0 z was zostawiło po sobie coś, żeby o nich nie zapomieć

Dodaj do Księgi
Ksiega Gości

Dodaj do Ulubionychwyrwane kartki

Najlepsza, z najlepszych
oni są wyjątkowi

moja muzyka

pic & lay by  nieuczesana 
cytat z  clint eastwood 
powered by  blog4u